3310 do interfejsu komputera PC za pomocą języka Visual Basic

[Quote = alexhohth84] [quote = bbbb] Hi 1. Spójrz na stronie internetowej, można znaleźć RX i TX pinów na złączu. http://pinouts.ru/CellularPhones-PW/erics_t28_pinout.shtml 2. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie kabla danych zestawu telefonicznego i podłącz go do ciebie UC baord (który musi mieć TTL na RS232 konwertera również). Teraz masz uC pokładzie działa jak komputer i można go podłączyć do wielu telefonów z wykorzystaniem różnych kabli transmisji danych. [/Quote] faktycznie i wan, gdzie można znaleźć rozwiązanie, które używają kabel danych. Moim głównym celem tego projektu nokia 3310 połączyć go z komputerem PC. to będzie automatyczne wysyłanie sms odbierać na komputerze bez zwłoki, tak jak bramki sms. Właściwie Fbus jest dobry projekt, ale nie nadaje się dla mnie, bo wciąż mam dużo innych części trzeba zrobić. nie mogę się skoncentrować na części tylko SMS. ale naprawdę dużo thanx for u wszystkich opinii [/quote] po prostu wyodrębnić danych tekstowych z telefonu, który jest w formacie PDU następnie przekonwertować do ASCII na otrzymanie wiadomości
 
hej ja też chcę zrobić coś takiego jak ty ludzi. ale jedno dont zrozumieć, że 3310 nie jest już dostępny na rynku. Możemy użyć innego telefonu komórkowego Nokia, który jest dostępny na rynku? Jakie cechy powinien sprawdzić przed i spróbować inny model? Szukałem na ten sam temat i natknąłem się na "w" poleceń. Are 'AT' Polecenia alternatywnych FBUS / MBUS? Jak mogę sprawdzić, czy mój telefon obsługuje 'na' komend (mam nokie 2310)?
 
penoy_balut lub inny kto wie ...: może wiem co mikrokontroler używasz? Czy praca kontroler sms wraz z PIC16 serii? nie masz nic do akcji więcej przykładów kontrolera sms w szczegółach? Jestem zainteresowany biorąc to jako projektu dyplomowego ale mam ograniczony czas, jak mój okres projekt jest tylko 3 miesiące ... więc chciałbym wiedzieć, czy jest to możliwe. Moi wykładowcy są zafascynowani tym pomysłem, ale nie wiem jednej rzeczy na jej temat. z góry dzięki
 
http://s144.photobucket.com/albums/r174/my_projects/?action=view ¤ t = smsremote.jpg Kiedyś Zilog Encore w tym projekcie, każdy mikrokontroler z UART zdolne 115.2kbps może być używane do rozmowy 3310 FBUS thru. Gdy urządzenie otrzymuje prawo słowo będzie włączyć lub wyłączyć odpowiedniego przekaźnika i będzie odpowiedź z powrotem jako potwierdzenie podjętych działań. [/Quote] erm ... Przykro mi o innych postu drugiej strony, co mi o to, że nie mogę acess gnooki.org. Erm, Twoje zdjęcie jest fajne, może wiem, gdzie mogę znaleźć lekcje / przydatne pliki, które uczy, jak kontrolować nokia 3310 lub jakikolwiek inny za pomocą PIC 168XXX ... lub jeśli nie pisać swoje własne tutoriale / wnioski, byłbym zadowolony, aby zapoznać się nimi .. dzięki!
 
[Quote = zoro1] SMS Pilot do SE T10 thttp :/ / / obwody / www.serasidis.r smscontrol / smscontroller.htm [/quote] zoro1, może wiem jak można podłączyć kabel do t10? Bo nie mogłem znaleźć kabel do t10, ponieważ jest zbyt stara. dzięki!
 
Penoy_Balut napisał:
Code:
 wolę przekazania 3310 przy użyciu VB.
Miałem też studiował Nokia 3310 przy użyciu VB i teraz miałem jeszcze trochę wiedzy na ten temat. Czy masz jakieś referencje? Robię mój projekt końcowy roku i związana jest na to .. Proszę o pomoc .. Dzięki
 
ja również studiował Nokia 3310 przy użyciu VB i teraz miałem jeszcze trochę wiedzy na ten temat. Czy masz jakieś referencje? Robię mój projekt końcowy roku i związana jest na to .. Proszę o pomoc .. dziękuję
użytku telefony z modemem, jej łatwiej korzystać z komend AT niż FBUS
 
Witam, nazywam się zacienionych. I chcą się komunikować z Nokia 3310 PLC througth modułu komunikacyjnego. PLC moduł łączności. z RS232 z pojedynczym sworzniem wysyłać i odbierać i single pin Comman samo jak telefon ma. PLC moduł commincate użyciu protokołu MODBUS
 
świetny Angie_MY to jest bardzo świetna strona dla początkujących jak ja, ale ja nadal nie wiem jak to będzie działać??? jeśli ktoś ma 3310 + projekt Atmel SMS Sender plz upload.
 
http://s144.photobucket.com/albums/r174/my_projects/?action=view&current=smsremote.jpg Kiedyś Zilog Encore w tym projekcie, każdy mikrokontroler z UART zdolnego 115.2kbps może być używany porozmawiać z 3310 FBUS thru. Gdy urządzenie otrzymuje prawo słowo będzie włączyć lub wyłączyć odpowiedniego przekaźnika i będzie odpowiedź z powrotem jako potwierdzenie podjętych działań. [/Quote] Czy naprawdę, że projekty? Jeśli tak, prosimy wysłać nam przykładowe kody powodują I'am zaczyna wątpić o swojej wiedzy w mikrokontrolera. Necolei
 
Witam Jestem crazilly szukasz pomocy zbudować ruchomy wyświetlacz wiadomość kontrolowane przez sms przez 3310. może ktoś pomóc proszę????? /
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top