T610 LCD styków na współpracę PIC Controller

D

Darth.Vader

Guest
Witam wszystkich i Szczęśliwego nowego roku: DI dont znaleźć pinout do tego LCD, muszę zrobić trochę lib korzystać z kontrolerem zdjęcia. Czy ktoś może pomóc? Thanx z góry: wink: Darth.
 
"Darkhotel" to kampania, której autorzy biorą na celownik wyselekcjonowanych gości hotelowych. Przy wykorzystaniu WiFi starają się oni wydobyć z komputera ofiary poufne informacje.

Read more...
 
Witam: D Dzięki za ten adres ... to bardzo dobrze dla wielu LCD .... Ale nie pinout dla T610 LCD, mam patrzeć w HD66766 arkusz zbyt ... Myślę, że moja jedyna szansa, aby znaleźć pinout jest zabicie przyjaciela zająć jego GSM: wink: Darth ....
 
Hi Terki: DI dont mieć telefon, tylko jego LCD. Ale żadnych informacji w jaki sposób można podłączyć. Mam nadzieję, że ktoś tutaj możesz znaleźć tego. W końcu mam trochę się biblioteka C do korzystania z Nokia 3310 LCD z moim 18F258 microcontrolleur. Teraz trzeba pinout z T610 LCD uczynić to samo, ale tym razem w kolorze: wink: Darth.
 
Witam wszystkich: wink: Znalazłem pełny schemat z Sony Ericsson T610. Teraz myślę, że mogę zrobić mój pierwszy Kolor aplikacji LCD z PIC18Fxxx. Załączam schemat dla wszystkich wo mają interrest, aby tak samo jak mnie: spoko: Darth ....
 
Hi! Każdy wie, gdzie mogę znaleźć schematy SonyEricsson T68i? Znalazłem somu niepotrzebne informacje, tylko troskliwi, co chcę jest do prowadzenia LCD.
 
Gdzie mogę znaleźć AT comand lista T610 telefon?? Dziękuję
 
@ Darth Vader Witaj, nie masz sukcesu w prowadzeniu wyświetlaczu? zakresie, Ralf
 
Czy ktoś w dół toru złącze dla wyświetlacza? wygląda bardzo funky ... Myślałem o bezpośrednio lutowania kabli do monitora, ale to może łatwo zniszczyć folię ...
 
[Quote = Darth.Vader] Witam wszystkich: wink: Znalazłem pełny schemat z Sony Ericsson T610. Teraz myślę, że mogę zrobić mój pierwszy Kolor aplikacji LCD z PIC18Fxxx. Załączam schemat dla wszystkich wo mają interrest, aby tak samo jak mnie: spoko: Darth ....[/quote] Hi, I `m z Hiszpanii, tak, przepraszam za mój biedny angielski:. Cry: I` m zainteresowanych do Conect t610Lcd do komputera, ale i don `t know-how. Czytałem, że Darth.Vader było zrobić. On to robi? Ostatni post Dart.Vader jest z 2002 roku. Każdy może powiedzieć mi, jak można i Conect do komputera?
 
[Quote = Ignite] Witam! Każdy wie, gdzie mogę znaleźć schematy SonyEricsson T68i? Znalazłem somu niepotrzebne informacje, tylko troskliwi, co chcę jest do prowadzenia LCD [/quote] Witaj, jeśli tylko chcą korzystać z wyświetlacza w aplikacji tego linku:. H ** p: / / forum. lcdinfo.com / viewtopic.php? t = 779 & start = 15 W ostatnim ogniwem jest wyjaśnienie, w jaki sposób z niego korzystać.
 
Witam ponownie, tutaj jest prosty przykładowy program w VB6 do kontroli T68i LCD z portem LPT z komputera PC. Kod źródłowy jest dostępny, można więc przetłumaczyć go do ucontroller. Kod i interfejs są w oparciu o kod Rifer i interfejs T28 LCD.
sample.jpg
Hope this helps. Cex.
 
Znalazłeś błąd w schemacie. Dodano także, aby przetestować I2C adres. Przepraszamy za błąd. Oto nowe wydanie.
 
Czy ktoś był w stanie korzystać z tego (T610) wyświetlacza, możliwe jest spojrzeć na schematy / code?
 
Heya wszystkim: D Przepraszam za ten ... długo ... brak! I nie był w stanie znaleźć złącze dla elastycznego przewodu dla tego LCD. Jest atm głęboko w kartoniku. Wolę spróbuje użyć telefonu Nokia 6100 LCD, i trochę tanie w serwisie eBay i złącze karty pochodzą z sparkfun. cya: D
 
przyjaciele są dużo schemmatics GSM forum i u można je łatwo znaleźć jedno takie łącze jest gsmhosting.com
 
[Quote = cex] Witam ponownie, tutaj jest prosty przykładowy program w VB6 do kontroli T68i LCD z portem LPT z komputera PC. Kod źródłowy jest dostępny, można więc przetłumaczyć go do ucontroller. Kod i interfejs są w oparciu o kod Rifer i interfejs T28 LCD.
sample.jpg
Hope this helps. Cex. [/Quote] Witam, Ktoś wie, czy ten program jest ważny do sterowania T610 LCD?
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top