Suse 9.2 i IC5033 kadencji!

R

radar51

Guest
Cześć
Czy ktoś zainstalowany IC5033 na SuSE 9.2
Czy Ktoś Proszę pokazać nam
1-jak przygotować SuSE 9.2 lub 9.1 do instalacji (jeśli jest ono podobne)
2-nie jest tak wiele ustawień, które trzeba użyć (żaden z nich nie działa, chyba zrobić chmod 777) i gdy uruchamiam otrzymuję błąd (myślę scripting)
Dzięki!

 
Konsolka Ouya świata nie podbiła i ostatnio niezbyt o niej głośno. Ponieważ na głównych rynkach "growych" jej nie idzie, twórcy konsoli postanowili podbić Chiny.

Read more...
 
instalacji simple.just szukaj forum.i po prostu powiedzieć basics.just skopiowania CD na twardy drive.then początku skryptu installation.it poprosi o lokalizacji danych instalacji, wystarczy wspomnieć ścieżkę są one przechowywane i \ na dysku twardym drive.when prosi o pozwolenie powiedzieć, opcja 4 (dokumentacja kadencji), użyj jeśli ur środowiska pozwolenie nie jest set.then instalator poprosi Cię o to, jakie produkty chcieliby Państwo zainstalować, wybierz Twoje options.these są podstawowe steps.also zestaw ld_assume_kernel = 2.4.1 w bashrc lub tcshrc które kiedykolwiek powłoki jesteś riunning zainstalować z po zakończeniu instalacji i gotowe do uruchomienia narzędzia.

pozdrowienia
Amarnath

 
Cześć
thanxs
Udało mi się zainstalować i po kilka instrukcji
a ja ASSUME_Kernel = xxxxx

Jedynym problemem jest to, kiedy uruchomić program uzyskać 24-bitowe karty graficznej wymagane

Mam Nvidia MX 4000 i próbowałem z Yast i będę mógł zarządzać tylko z 16bit resolutin
więc myślę, że należy wymienić karty lub znaleźć nowych sterowników
ale cieszę tthat Instalacja przebiegła OK

I'll keep you posted raz mi rozwiązać ten problem

 
Proszę pamiętać, aby wybrać EXT3 niż Reiserfs, w przeciwnym razie mogą nie można uruchomić serwera licencji.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top