RF filtr projektowania pytanie, wiele częstotliwości wyjście?

A

abc123

Guest
Ja jestem stara się zaprojektować RF Bandpass filtr z wieloma wyjścia, każde wyjście z różnych częstotliwości, Examp: jeden RF wejście i wyjście wiele (1) 900MHz, (2) 1.8GHz (3) 2,4
GHz (4) Aby zapisać 3.5GHz przestrzeń i dopasowanie problemy jakikolwiek sposób projektowania z filtrami w serii?(zamiast wielu równoległych filtrów)

 
Okazuje się, że europejscy internauci nie bardzo wierzą w potęgę cyberprzestępców - statystyki Kaspersky Lab pokazują, że 12 procent Europejczyków uważa, iż zagrożenia nie są realne, ale raczej wyolbrzymiane przez podmioty specjalizujące się ochronie bezpieczeństwa IT. Wychodząc z takiego założenia, nie stosują żadnej ochrony, a ich dane każdego dnia narażone są na cyberataki.

Read more...
 
Chciałbym to zrobić w ten sposób,
przy użyciu "pojedynczo zakończone" lowpass i highpass filtrów.Standardowy quadraplexer projektowania.

Bogate
Maguffin Mikrofalowa LLC
www.MaguffinMicrowave.com
Przepraszamy, ale musisz logowania w celu wyświetlenia tego zajęcia

 
Standardowym sposobem na to jest metoda multipleksera.Ponieważ wszystkie kanały są daleko od siebie, więc to jest dość proste, aby ten kanał 4 multipleksera.

Powodzenia!

 
Multipleksery metoda jest niewygodny.
Będę biff44 wybrać metodę z LTCC technologii.

 
Może coś jednak z wysłana schemacie widzę tylko wyjścia 1.8GHz i 2.4GHz posiadające Band Pass konfiguracji (w serii LP z HP).

900MHz wyjściowe mają Low-Pass, 3.5Ghz i wyjścia mają High-Pass.

Myślę, że pierwotny wniosek szuka Band Pass na wszystkich portach.

 
"Każde wyjście z różnych częstotliwości"

Wymagania spełniony, statek to!

 
Hmmm.Więc, dlaczego nie wykorzystuje dwa połączone duplexers (lub Diplexers), lub po prostu korzystać z 4-sposób rozdzielacza.

 
Czy to sztuczka quesion?Bo chce 4 częstotliwości wyjdź z 4 różne złącza.

 
Czy nie o ukryte pytanie, ale chyba najlepiej jest poczekać na inicjatorem tego tematu w celu wyjaśnienia, co dokładnie szuka.

 
Łuparki jest stratny.abc123 jest z nim jest OK?

Cytat:

"Każde wyjście z różnych częstotliwości"Wymagania spełniony, statek to!
 
Podziękowania dla dobra pomoc.Mogę dowiedzieć się szczegółów projektu siebie.(w LPF, HPF, BPF, a szerokość pasma każdego pasma ...) w biff44 przykładem jest wielki punkt wyjścia.

jedynym problemem jest teraz dla każdego portu wyjścia musimy impedancji 50 omów, a ponieważ każdy filtr w sekcji serii łańcucha ma 2 wyjścia obciążenia (LPF lub HPF) Jak wybrać wejścia / wyjścia impedancji każdy filtr sekcji jest pytanie, czy konieczność dopasowania każdego filtr I / O do 50ohms pierwszy?następnie połączyć je razem?czy istnieje lepszy sposób?od wewnętrznej węzeł impedancja nie jest dla nas ważne.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top