regulatora napięcia

N

NatsoumiMaya

Guest
cześć,

staramy się zapewnić im uprawnienia do mojej PCB przy użyciu baterii 9V.Jednakże, 10 szpilek na lewym wykorzystania 3.3V oraz 10 szpilek na prawo użytkowania 5V.Wiem, że powinienem skorzystać z regulatorem napięcia, aby to zrobić, ale obawia się, że im moje Podstawy układów, które nie są dobre.

plz ktoś może wyjaśnić mi, jak regulator napięcia obwodu powinny być połączone.

Oh, i regulatora napięcia im użyciu jest LM7805

Dziękujemy za poświęcony czas,
NM

 
Niekontrolowana aktywność najmłodszych w Internecie może oznaczać kłopoty rodziców. Z badania, które zrealizował Kaspersky Lab wynika, że 13 procent internautów ze Starego Kontynentu straciło w ten sposób pieniądze lub istotne dane. Jak widać, niebezpieczeństwo w sieci to nie tylko hakerzy, ale i nieumyślne działania naszych własnych dzieci.

Read more...
 
Oto prosty regulator napięcia z LM317 IC.It jest proste, ale działa naprawdę dobrze
Przepraszamy, ale musisz logowania w celu wyświetlenia tego zajęcia

 
Hai NatsoumiMaya
Oto dwa oddzielne regulatory do 3.3V i 5 wolt.Uzyskania 3.3.volts, 12 V podłączyć do wejścia i dostosowania zmiennej rezystorem (2K) 3.3volts aż pojawi się na wyjściu.Mając na uwadze, że zmiany nie są wymagane, aby uzyskać jak 5volts jest ustalana za pomocą wyjścia regulatora LM7805.Hope it helps you.Nie zapomnij naciśnij "pomógł mi" guzik.Powodzenia
Przepraszamy, ale musisz logowania w celu wyświetlenia tego zajęcia

 
Napięcie nieco z 9V baterii alkalicznej szybko spada poniżej 7V.
W 7805 lub LM317 mieć minimum wkładu 7V więc nie będą regulować 5V długo.
Użycie niskiej spadkowicz 5V regulatora nadal reguluje 5V doskonale podczas jego wkład spadnie poniżej 5,5 V.

W LM317 potrzebuje rezystorem 120 omów.Droższe LM117 można użyć rezystorem 220 omów.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top