Pytanie o stawki zabił

Y

yonzzan

Guest
Jeśli spec mojego opamp pełni zawiera zróżnicowane stawki zabił 20 V / usec, to znaczy stopy zabił w mój projekt musi być większa lub mniejsza niż wartość?

Na przykład, czy Szybkość narastania 300 V / usec w mój projekt spełnia wymagania?

Dzięki przyszłość.

Inną kwestią, jest potrzeba tworzenia CMFB mieć swoje op amp działać.Jednak nie wiem, sposób projektowania.takie jak bieżący przepływ, Vov, szerokość i długość obwodu.Nie znaleziono żadnych książek, które pokazuje sposób projektowania.Z niecierpliwością czekam na Wasze rady.

Z pozdrowieniami

 
Eksperci z Kaspersky Lab przyjrzeli się w ostatnim czasie historii pewnego cyberataku, na którego skutek niemal doszło do kradzieży 130 tysięcy dolarów. Firma, która poprosiła o zbadanie incydentu, podejrzewała, że za próbą wykradnięcia pieniędzy stało złośliwe oprogramowanie. Jej podejrzenia znalazły potwierdzenie już w pierwszych dniach dochodzenia.

Read more...
 
Szybkość narastania zaprojektować powinien być wyższy niż spec.

jak CMFB rozdzielacz rezystor i Wzmacniacz różnicowy jest praca, można zwrócić się do J. Baker 's book - CMOS Mixed-Signal Circuit Design

 
Specyfikacja jesteś do projektowania należy podać dla każdego parametru, że maksymalne lub minimalne dopuszczalne wartości.Ogólnie rzecz biorąc, wyższe stawki zabił są pożądane.To znaczy, chyba że wzrost drenażu siły i drenażu energii jest ważnym parametrem, który należy poniżej pewnych ograniczeń.

 
Do rozpoczęcia projektu bierzemy minimalne stawki narastania które są potrzebne.
W zależności od jej ustawiamy wartość prądu.
Jednakże na podstawie innych specyfikacji takich jak przepustowość i rozproszenia mocy obecnego wymagane mogą iść w górę.

Tak więc w zależności od aktualnego kursu zabił mogą iść wyżej.(To jest jakikolwiek dobre dla projektu)

Pozdrowienia
Sarfraz

 
napuszony napisał:

Specyfikacja jesteś do projektowania należy podać dla każdego parametru, że maksymalne lub minimalne dopuszczalne wartości.
Ogólnie rzecz biorąc, wyższe stawki zabił są pożądane.
To znaczy, chyba że wzrost drenażu siły i drenażu energii jest ważnym parametrem, który należy poniżej pewnych ograniczeń.
 
Szybkość narastania High będzie w rzeczywistości uniknąć zakłóceń.Zniekształcenia pochodzi od odwracania ograniczeń ponieważ sinusoida może stać się trójkątne powodu odwracania.

Jedynym ograniczeniem jest to, że zapotrzebowanie na moc idzie gung-ho, gdy chcesz wysoki odwracania.Stąd obecne urządzenia stają się również większy.Te parasitics wzrośnie nieliniowość tylko w niewielkim stopniu.

yonzzan,

Nie ma potrzeby podejmowania amp stawki zabił 300V/us kiedy spec wymaga 20 V / us.Wystarczy wziąć wzmacniacz, który obrócona o 25 ~ 30 V / us.To wystarczy.Ja jestem tylko o warunki rogu.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top