Proces zmian

G

gunturikishore

Guest
Witam wszystkich,

Proszę mi pomóc w tym zadaniu.Czy każdy podmiot, ile zmian można oczekiwać, że procedury różnią się technikami mające szerokość i długość transisotrs.Miałem verysamll tranzystory szerokości 1.3u NMOS i PMOS 3.4u urządzeń ,18 u technologię wykorzystywaną do przetwornic, które muszą jechać tranzystorów 120 u przy bramie.Ile zmian można oczekiwać w wielkości powyżej tranzystory

Z góry dziękuję.

 
W 2013 roku o 62 proc. w stosunku do roku poprzedniego wzrosła liczba naruszeń danych, co łącznie poskutkowało bezprawnym ujawnieniem 552 milionów tożsamości. Jak zauważa Jolanta Malak z firmy Symantec, liczba wykradzionych danych dotyczy zarówno podstawowych informacji, jak i wartości intelektualnej.

Read more...
 
Drodzy Kishore,

Varaiations najgorszym przypadku każdego procesu większość parametrów jest 10%.Zazwyczaj odlewni uznają tylko te procesy jako stabilny i będzie z nimi współpracować.

 
Ta danych dostarczonych przez odlewniczych na niedopasowanie parametrów.
Byłoby memtion jakie odmiany mogą się spodziewać po 2 tranzystory są umieszczone blisko siebie.Odległość saperation jest również określone przez odlewnię.

 
o ile wiem na projekt ma działać poprawnie, jeśli w trakcie symulacji daje prawidłowe działanie za 20% zmian parametrów procesu.ale Vamsi powiedział odlewni pod uwagę tylko tych procesów jako stabilne, które dają odmiany o 10%

 
Myślę, że wzorem dostarczonym przez odlewniczych ma wystarczająco dużo informacji.Można symulować wszystkie sprawy (TT, FF, SS) w połączeniu ze zmienności VDD.Jeśli wszystko minie, I think it's not enough.

Yibin

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top