OrCAD 9.2 nie generują Izba konspektu?

L

LK

Guest
Cześć,

Ja obecnie pracuje z układu OrCAD 9.2, aby zaprojektować PCB i zarys pokładzie nie jest generowane automatycznie przez post-processing.Niektórzy producenci PCB zaakceptować krótki opis statku na źródło dodatkowego warstwy (SST na przykład) lub dokument, ale nie zawsze tak jest ...Czy robię coś źle?Czy OrCAD 9.2 błąd jest już znany?Czy to bug fixed w następujących wersji (10 I guess) tak, że muszę przejść do najnowszej wersji OrCAD?

I ktoś ma jakieś doświadczenia w tej starej wersji OrCAD ...
Thx,

LK

 
Cześć,

najpierw wygenerować zarys pokładzie globalnej warstwy.po tym zaznaczyć, że jeden i idź do spreedshhet \ przeszkód.

tutaj można skopiować samo w differnet warstw.OrCAD akceptuje tylko jeden pokład konspektu, aby można było Chane każdego rodzaju przeszkody szczegółowo gdzie skopiować.

W miesiącu

 
Thx w miesiącu,

Kiedyś metodę opisaną w zeszłym tygodniu na moje ostatnie zamówienie.Tablica zarys pierwotnie sporządzony na światowych warstwy został skopiowany na inny wolny warstwy (SST dla nas).Ale miałem na dodawanie komentarzy w mój poczta elektroniczna wiąże się producentów do wyjaśnienia tej sztuczki.Takie rozwiązanie nie wydaje się być bardzo "zawodami" i myślę zarys statku powinny być generowane automatycznie przez post-processing w wydajnych narzędzi CAD (ewentualnie dodając Gerber pliku poświęcone globalnym layer).Czy wiesz, jeśli jest to th przypadku 10 wersji.

Thx,
LK

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top