onchip regulatora napięcia

U

us1710

Guest
Ja próbuje nawiązać regulator napięcia, aby odrzucić dostaw hałasu.jest to możliwe, aby on chip?prądu byłoby 3mA i zmienności jest 1mA pp w 14GHz.i próbował ale jestem dostawanie dobrych odpowiedzi tylko na bardzo wysokie wartości cap.który nie jest integrable.

 
Wraz ze wzrostem popularności urządzeń mobilnych rośnie również liczba mobilnych zagrożeń – cyberprzestępcy nieustannie szukają nowych dróg przeprowadzania ataków na nieświadomych użytkowników. Jednym ze sposobów stosowanych przez oszustów jest tzw. malvertising, polegający na wykorzystaniu reklam internetowych do infekowania urządzeń złośliwym oprogramowaniem – ostrzegają specjaliści z Bitdefender.

Read more...
 
Czego używać jako moc urządzenia?PMO?
Spróbuj NMOS, to powinno być lepiej.

 
ja jestem przy pomocy WOR niskie spadkowicz regulatora.jak jest posiible aby MOS cap więcej niż 100p?

 
Myślę, że korzystając z MOS WPR ponad 100p nie jest dobrym sposobem

 
cześć,

Powiedziano mi, w klasie z dzisiejszej technologii rozsądny pojemność można uzyskać na chipie jest 200pF.powyżej tej wartości należy użyć zewnętrznego kondensatora.I nie napotyka żadnych regulatora chip, który nie wymaga zewnętrznego kondensatora.nawet dla przełączania opłatą pompę do latania kondensator jest zewnętrznym.

pozdrowienia
gd

 
Również wiedzieć, czy mogę używać thinkc tlenek mos fet fro legitymacji bramie?

 
W przypadku naciśnięcia limitu,
na przykład, 2.5V tranzystor NMOS biletów na 5V -> 3V LDO:
Zazwyczaj dielektrycznych rozbić się nie stanie, nawet do 10 lat;
Co musi być świadomy jest "miękkie nie" na gorąco przez przewoźnika wstrzykiwań
Tlenek w bramie, gdzie w trakcie przejścia,
VGS może być na 2.5V granica z dużymi Identyfikatory płynących.

To wiarygodność danych, muszą być kontrolowane z podwójnie fab urządzenia inżyniera.

Powodzenia!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top