MUX Array w MATLAB / Simulink lub VHDL

D

DEEPTHIPENDYALA

Guest
Witam wszystkich, Cóż mam zaprojektować generator indeksu bazowego. Kiedy mówię, że indeks bazowy jest to nic innego jak indeksacja wyjście licznika binarnego. Więc pozwól mi wyjaśnić to wyraźnie. Mamy 13-bitowy licznik binarny, który wyjść podając do 4096 miejsc na RAM i mamy 13 takich etapów, które jest jak licznik powinien liczyć do 4K na 13 etapów. Teraz mamy do generowania adresów wskaźnik bazowy dla tego 4K x 13 operacji. Pomysł Wymyśliłem to wstawić dodatkowy bit '0 'lub '1' w 13Bit wyjściu lady w MSB pozycji, gdy używamy grubokońcej notacji Stage 1 od liczby 0 do 4095 w danym etapie, następnie '0 / 1 "na-1 MSB pozycji Stage 2 od 0-4095 i MSB-3 dla etapu 3 i tak dalej aż do etapu 13. Dla tej Myślałem o użyciu tablicy 13 MUXes wybrać pomiędzy 1 i 0 oraz stanowiska wprowadzania w zależności od etapu .. Może ktoś proszę zaimplementować to dla mnie w programie MATLAB lub VHDL ... Jeśli masz jakiekolwiek pytania pls mnie zapytać .. Będę bardzo wdzięczny każdemu, kto pomaga mi w tym pls
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top