co do symulatora ATMEL

N

nafees_eee

Guest
Chcę symulator dla mikrokontrolera ATMEL 8051 ..
jestem rozpoczęcie projektu, gdzie potrzeba porównania dwóch napięć i aktywować trzy przekaźniki na podstawie porównania.
jeśli porównanie idzie niski muszę aktywować pierwszy przekaźnik, a następnie do następnego poziomu należy uaktywnić sekund przekaźnik potem trzeci.

do tego celu i nie uczy korzystania z kilku prostych mikrokontroler ..I am from India, Chennai.ATMEL łatwo do nas dotrzeć.
tak ja nauczyła posiadania symulatora i sprawdzić, czy mogę z nim pracować.

może ktoś mi dać link do ATMEL symulatora.wszelkie sugestie są mile widziane.

 
Witaj,

1.Prawdopodobnie masz 8051 symulatorze w środowisku programowania swojego wyboru (zarówno z profesjonalnych narzędzi jak Keil C51 i narzędzia open source)
2.

for download

Atmel ma LP51SIM
narzędzie symulator do pobrania
3.Nie powinno być wielu dodatkowych zasobów w internecie

Pozdrowienia,
Frank

 
ya i pobrana.ale dontknow jak z niego korzystać.

możesz podać link doanload za symulator z interfejsem GUI.Jestem całkowicie newbiee.ja dont mieć żadnego doświadczenia z tymi oprogramowanieDodano po 2 godziny 18 minut:pROSIMY O POMOC

 
To jest najlepszy i ja m przy pomocy ono tak długo, to jest bardzo przydatne.
Przepraszamy, ale musisz się zalogować, aby wyświetlić ten załącznik

 
dzięki za pomoc ...
ale ..
grid.vbx plik nie został znaleziony błąd nadchodzi ...

następnie jej zamknięcia, pokazując, jak nieoczekiwany błąd ..prosimy o przypomnienie ...

 
nafees_eee napisał:

dzięki za pomoc ...

ale ..

grid.vbx plik nie został znaleziony błąd nadchodzi ...następnie jej zamknięcia, pokazując, jak nieoczekiwany błąd ..
prosimy o przypomnienie ...
 
Bardzo dziękuję za oprogramowanie ...

i możesz mi powiedzieć jak wobec palić kodu napisanego w studiu AVR atmega IC ...Chcę zapytać, jak przenieść kod napisany dla ATMEGA w kontroler ..

Zestaw co jest potrzebne do it?Jaka jest procedura?

 
Keil jest dobre, a profitinal ale frankline jest dobra i prosta

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top