Błąd w Modelsim - vital2000?

L

lam21

Guest
Witaj ..:)
Th e otrzymać następujący komunikat o błędzie podczas uruchamiania modelsim SE post miejsce i symulacji trasy z Xilinx
# ERROR: Nie można otworzyć biblioteki vital2000 na vital2000: Nie ma takiego pliku ani katalogu

Jak mogę rozwiązać ten problem?

 
Kilka dni temu pisaliśmy o rzekomej chęci wejścia firmy Xiaomi na rynek notebooków. Mogło to być dość ciekawe doświadczenie dla potencjalnych klientów, gdyż smartfony chińskiego producenta zaskarbiają sobie coraz większą rzeszę odbiorców. Jednak plotka o Xiaomi i notebookach pozostanie nadal tylko plotką. A szkoda. Kaylene Hong, piastująca stanowis...

Read more...
 
Szanowni Państwo wszystko co mam pobrać Modelsim 6.4c SE i zainstalował go na moim komputerze.Skopiowałem licence.TXT jej w katalogu, ale za każdym razem, gdy próbuję go uruchomić daje wiadomość

"Nie
można CHECKOUT widz LICENCYJNEJ NECESSORY DO UŻYTKU MODELSIM graficznym interfejsem użytkownika. VSIM IS CLOSING"PROSZĘ Can anybody help me out.
PILNE.

 
Cześć,

2000 istotne dla problemu, myślę, że tylko modelsim PE mogą wspierać VITAL 2000 komórek libaries,
należy sprawdzić wersję narzędzia ....

za licencję problemu, u trzeba podać ścieżkę licencji w modelsim licencjonowania kreatora.sprawdzić w menu start-programów-modelsim licencje kreatora.

pls, Daj nam znać, WHT jest problem rozwiązać raz u, że ..- Keshav

 
Hi Pringle,
Myślę, ur próbuje naprawić w wersji 6.4 wraz z Modelsim klucz licencyjny MentorKG.exe.Though to generator wytwarza licencji właściwie właściwego pełna licencja nie jest generowany .. Ja próbuje debug takie same, jeżeli uzyskać wynik ve pomoże u.Hi lam21,
W ur modelsim okna licencji kartę sprawdzić, czy VITAL 2000 Biblioteka jest dostępna lub not.If go tam nie ma po prostu zainstalować Modelsim 6,1 jak to jest łatwo dostępne z pracy ustalają

 
Cześć,
Jeśli spojrzysz na generowane licencji, można zauważyć na linii 724 słowa kluczowego vivsim.Powinno to być vsim.Jednak, nie wiem jak obejść ten.
Pozdrowienia,
L

 
licencjonowania problem tylko sprawdzić, czy zmienne środowiskowe są właściwie ustawione, jeśli używasz systemu Windows

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top