Zasilacz do modułów Wavecom Q2403

C

ChineseDragon

Guest
I'm desgining ręcznie posiadać zestaw z Q2403 module.It 1 jest zasilane przez baterię litowo-jonowa, jak zaprojektować przełącznik zasilania dla modułu Q2403?

W Q2403 Moduł wymaga natychmiastowej 2A szczyt obecnej co 4 sekundy.I zaprojektowane przełącznik zasilania pomiędzy baterię i modułu, ale trudno jest zapewnić, że warunek, może ktoś mi pomoże? (Główny chip z zasilania MAX669)

V

VVV

Guest
I krótko spojrzał na specyfikacje i wydaje się moduł umożliwia bezpośrednie conection do baterii Li .Dlatego, że czyni mnie pytanie konieczność regulator sam.

Anyway, wiesz, jak długo trwa impulsów?
Jeżeli jest krótkie, można użyć kondensatorów.

M

mitesh

Guest
HI przyjaciela,

Jej łatwe do ZPR zasilania,
skorzystaj MIC2941ABT to Low Drop Bul Boost regulatora napięcia.Ja za pomocą tego z ostatnich 2 lat w odniesieniu do wszystkich moich Wavecom produktów.

Jeśli u wanna będę email i schemat

S

suncq

Guest
jeśli to możliwe, napisz do mnie schematyczność pls!dzięki!
suncq (at) 126.commitesh napisał:

HI przyjaciela,Jej łatwe do ZPR zasilania, skorzystaj MIC2941ABT to Low Drop Bul Boost regulatora napięcia.
Ja za pomocą tego z ostatnich 2 lat w odniesieniu do wszystkich moich Wavecom produktów.Jeśli u wanna będę email i schemat

M

mitesh

Guest
Będę uplaod dla Wavecom schemat zasilania, nawet można korzystać LM2576 jej bardzo tanim i CNA u get it wszelkie gdzie.

T

trampowych

Guest
Cześć,
U można używać MAX1776 z maksymą 0,75 $. Ale ja dont zrozumieć problem twarz dowcip 2A szczyt current.Are u pracujących w trybie GPRS.

Pozdrowienia
trampowych

Welcome to EDABoard.com

Sponsor