Zasilacz do modułów Wavecom Q2403

C

ChineseDragon

Guest
I'm desgining ręcznie posiadać zestaw z Q2403 module.It 1 jest zasilane przez baterię litowo-jonowa, jak zaprojektować przełącznik zasilania dla modułu Q2403?

W Q2403 Moduł wymaga natychmiastowej 2A szczyt obecnej co 4 sekundy.I zaprojektowane przełącznik zasilania pomiędzy baterię i modułu, ale trudno jest zapewnić, że warunek, może ktoś mi pomoże? (Główny chip z zasilania MAX669)

 
I krótko spojrzał na specyfikacje i wydaje się moduł umożliwia bezpośrednie conection do baterii Li .Dlatego, że czyni mnie pytanie konieczność regulator sam.

Anyway, wiesz, jak długo trwa impulsów?
Jeżeli jest krótkie, można użyć kondensatorów.

 
HI przyjaciela,

Jej łatwe do ZPR zasilania,
skorzystaj MIC2941ABT to Low Drop Bul Boost regulatora napięcia.Ja za pomocą tego z ostatnich 2 lat w odniesieniu do wszystkich moich Wavecom produktów.

Jeśli u wanna będę email i schemat

 
jeśli to możliwe, napisz do mnie schematyczność pls!dzięki!
suncq (at) 126.commitesh napisał:

HI przyjaciela,Jej łatwe do ZPR zasilania, skorzystaj MIC2941ABT to Low Drop Bul Boost regulatora napięcia.
Ja za pomocą tego z ostatnich 2 lat w odniesieniu do wszystkich moich Wavecom produktów.Jeśli u wanna będę email i schemat
 
Będę uplaod dla Wavecom schemat zasilania, nawet można korzystać LM2576 jej bardzo tanim i CNA u get it wszelkie gdzie.

 
Cześć,
U można używać MAX1776 z maksymą 0,75 $. Ale ja dont zrozumieć problem twarz dowcip 2A szczyt current.Are u pracujących w trybie GPRS.

Pozdrowienia
trampowych

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top