Wpływ bramy xor na tym torze? Proszę o pomoc!

C

cadenceUK

Guest
Czyżby każdy 1 szczegół o pracy tego obwodu? specjalnego efektu bramki XOR i transisters!
 
jest d ckt 2 znacznie cmplicated? i jst pytanie czy o / p XOR wpłynie główny O / P? mam na myśli .. będzie Transister tun / wyłączanie w zależności od zrobienia / P XOR?
 
Co to jest komponent trójkąt z wejść AB? Trójkąt z jednego wejścia? Dlaczego niski poziom sygnałów wejściowych wynosi 1V (nie 0V).
 
Myślę, że o / p z bramy z pewnością wpływa ogólnie się umieścić myślę, że jest trochę skomplikowane, co
 
Składnik tringle jest brama XOR i chcę zwiększyć dysk obwodu w przypadku przeciwnym patteren bitowej! [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 37 sekundach: [/color] [/size] i trianlge z jednego wejścia jest prosty bufor / inwerter! [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 1 minutach: [/color] [/size] plz zakładają niskim poziomie 0 volt! jak dałem te 2 zapasy po prostu dać przeciwległych wejść! Dzięki!
 
Chcę zwiększyć dysk obwodu w przypadku przeciwnym patteren bitowej
To znaczy, że chcesz zwiększyć wysokiego poziomu zdolności prowadzenia pojazdu XOR? Bo dla przeciwnej wzorca wejściowego wyjściu XOR jest wysoki.
prosty bufor / inwerter
Co dokładnie: Bufor lub inwerter? Bufor w przeciwieństwie do przetwornicy ma odwrotny logiki.
 
[Quote = Fom]
Chcę zwiększyć dysk obwodu w przypadku przeciwnym patteren bitowej
To znaczy, że chcesz zwiększyć wysokiego poziomu zdolności prowadzenia pojazdu XOR? Bo dla przeciwnej wzorca wejściowego wyjściu XOR jest wysoki.
prosty bufor / inwerter
Co dokładnie: Bufor lub inwerter? Bufor w przeciwieństwie do przetwornicy ma odwrotny logiki. [/Quote] Hi FOM, Dzięki za odpowiedzi. Chcę zwiększyć dysk całego obwodu (jak widać) w przypadku dużej mocy szczebla XOR! EG: Jeśli wejście XOR jest wysoki 2. (falownik) transisters zwiększy napęd obwodu. Jeśli jest niski, drugi falownik (tranzystor) nie będzie działać, ale single trianlge (Transister będzie działać!) [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 35 sekundach: [/color] [/size] Jest to przetwornica! Przepraszamy fr termin bufor tutaj! [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 4 godziny 37 minut: [/color] [/size] Proszę o pomoc: (jego ostatni dzień mojego projektu: * (
 
Nie można połączyć wyjścia przetwornicy na wyjściu XOR. Falownik posiada zarówno rozwijane i pull-up i stan tranzystor z nich zależy na wejściu falownika tylko, ale stan XOR zależy zarówno sygnałów logicznych. Więc pewnego Yiu skojarzonej dostanie zwarcie stan wyjściowy z wysokim prądem koryta. Jeśli chcesz zwiększyć możliwości jazdy dlaczego nie wstawić 2 wielkogabarytowych przetwornic. Jeszcze jedno: dla standardowego procesu CMOS logicznej nie jest możliwe zarówno PMOS i NMOS być izolowane w tym samym czasie. Mam na myśli samodzielnie podczas nwell lub PWELL można wydzielić i podłączony do źródła każdego tranzystora.
 
Szanowny FOM, Serdecznie dziękujemy za pomoc. Starałem się kontrolować pull up i pull down innego obwodu falownika na końcu (z transisters) z mojej bramki XOR. Jednak od Ciebie odpowiedź wydaje się, że mój obwód jest źle. Będę potrzebował Twojej pomocy, znowu myślę! Muszę podzielić sterownik w pół! 1 jest trianlge symbol przetwornicy drugiej jest schemat przetwornicy by transisters. Teraz chcę wyjścia był prowadzony przez 1 falownika w przypadku samej patteren bitowym ale chcą 2-ga falownika (Transister schemat), aby zwiększyć dysk przez dodanie go w przypadku przeciwnym patteren bitowym. Przepraszam za mój angielski i brak wiedzy na ten temat, ale i pilnie potrzebuję waszej pomocy dzisiaj .. jak to jest mój ostatni dzień projektu .. Dzięki!
 
Przepraszam, ale nie mogę zrozumieć logikę urządzenia. Czy możesz podać prawdziwy stół tak: In1 IN2 Out 0 0? (Słabe) 0 1? (Silny) 1 0? (Silny) 1 1? (Słabe)
 
Hi Fom! Thx fr ur szybkie odpowiedzi. Zostały podzielone na dwie części przetwornicy. Powiedz H do X + Y Teraz chcę X + Y działa, gdy wyjście XOR jest wysoka. czyli w przypadku wejścia = 0,1 lub 1,0 (naprzeciwko) Inaczej tylko X (trójkąt symbol 1st) będzie funkcjonować i Y (falownik z Transister!) nie będzie. tzn. w przypadku wejścia = 0,0 lub 1,1 (samo) Dziękujemy za pomoc! Jest to ostatni dzień mojego projektu i będę rozmawiać wid mój superviser w 2 godziny! Oto pic mojego ckt! [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 4 minutach: [/color] [/size] [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 1 minutach: [/color] [/size] i jest to obwód I m modyfikowania!
21_1189501465.gif
 
Ale nie jestem pewien .. ! XOR daje wynik tylko na przeciwległym patteren w moim obwodzie! Jednak ten układ, który im próbuje modyfikować nie! Jestem zastąpienie tego XOR O / P obwód
59_1189511695.gif
 
Nie musisz XOR. Musisz sygnał ofiara powinna zostać odwrócona, a jeśli jest naprzeciwko Agressor zdolności napędowej ofiary falownika HIGH. Masz. Dlaczego trzeba XOR.
 
XOR sprawdza patteren! Jeśli są one przeciwieństwem tylko wtedy dodaje 2-te przetwornicy zwiększyć stregth dysku! [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 1 minutach: [/color] [/size] XOR i tabela prawdy podane powyżej jest dla obwodu sterowania, który sprawdza odwrotny patteren bit! I jeśli patteren wejściowy jest odwrotnie ... Hten dodaje drugi falownika z 1-te rosnącą siłę napędu!
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top