[UWB] TX-RX napięcie transformacji funkcji

W

woshifanka

Guest
Dear all:
kiedy anteny UwB badań, to zawsze trzeba obliczyć TX-RX napięcie transformacji funkcji.

I z pewnością docenią dr Hans Schantz, który jest bardzo znany w dziedzinie anteny, pisze mail do mnie, że hfss może zrobić TX-RX badania funkcji.ale nie wyjaśnia to w szczegółach.
i moje pytanie: jak HFSS (lub inne oprogramowanie, jeśli znasz) do tej pracy? i jak ustawić w programie?
Czy możemy symulować z jednej anteny (Tx anteny) i hfss korzystania z pewnych funkcji, aby uzyskać TX-RX anteny napięcie transformacji funkcji, lub, nie możemy symulować zarówno poprzez Tx-Rx anteny, aby uzyskać przekształcenie funkcji?
i will Dziękujemy za pomoc bardzo.
Z góry dziękuję.
woshifanka

PS: Jeśli wiesz, proszę wyjaśnić kilka szczegółów, a *. hfss jako przykład będzie mile widziane.

 
Hi, fanka: Na IE3D mamy nazwie funkcji Znajdź Tx-Transfer Function Rx w PatternView.Możesz znaleźć funkcji transferu.Nie tylko, że można umieścić tę funkcję transferu MDSPICE (Another symulator od Zelandia) i znaleźć czas przejściowy otrzymaniu odpowiedzi na antenę Rx podane wcześniej określonych bodźców.Pozdrowienia.

 
Drodzy Jian:
Tak, ja go znaleźć w instrukcji obsługi, ale do dziś nie mam prawa czasu przemijające otrzymaniu odpowiedzi na rx anteny, może i powinien przeczytać mdspice obsługi ponownie.
dziękuję bardzo.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top