USB Serial Converter przy użyciu PIC

K

kasamiko

Guest
Czy to możliwe, aby mieć USB to Serial Converter przy użyciu PIC Micros? jak 16F628?
 
Tak. Ale po co się męczyć? Generic chips konwerter są tanie. Poza tym, pisanie wirtualny sterownik portu szeregowego dla własnego konwertera nie jest zadaniem trywialnym. Dodano: Dnia 2 myśli, 16F628 nie mieć nawet tyle pineski IO do interfejsu dowolnego urządzenia USB kontrolera IC.
 
Spróbuj USB-RS232 z firmy FTDI. Lub spróbuj użyć tego ucontroller frm mikroczip: PIC18F4550 "... dostępność z trzech portów szeregowych: FS-USB (12Mbit / s), I ² C ™ oraz SPI ™ (do 10 Mbit / s) i asynchroniczny (LIN zdolny ) port szeregowy (EUSART) "
 
Przeczytaj to: http://www.cesko.host.sk/IgorPlugUSB/IgorPlug-USB% 20 (AVR) _eng.htm Enjoy
 
Ow .. Nigdy nie myślałem, to skomplikowane, jak .. I rozważał PL2303 od FTDI nie jest dostępny w moim miejscu .. ale chip PL ma złe wrażenie w mnie .. Kupiłem kabel USB do mojego telefonu Nokia i to nie działa w środku jest chip PL2303, więc myślę, chips PL nie są dobre ..
 
mniej trudną rzeczą jest kupić dedykowany procesor i używać wirtualny sterownik portu ...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top