szukasz kogoś do budowy obwodu

F

fasterstill

Guest
Hi Guys

Szukasz kogoś do budowania mnie obwodu jazdy piezo.
WYMAGANIA:
do 30V wyjście z 12V, tranny prob na wyjście.
Zakres częstotliwości 15-38khz, tylko jedna częstotliwość wyjściowa jest wymagane na czas, ale możliwość dostrojenia się w dowolnym miejscu pomiędzy wyżej jest potrzebna.

Jeśli interesuje PM mnie, przekaże pełny WYMAGANIA potem.

Cheers for guys czytania.

PS to nie przeszkadza, jeśli jest tylko I etap może się zebrać z ograniczoną wiedzę.

 
you gona zapłacić za

brzmi to proste why don't you do it yourself

 
wizpic napisał:

you gona zapłacić zabrzmi to proste why don't you do it yourself
 
Pomyślałem, że to bezczelny zwrócić biorąc pod uwagę, że jego fisrt post mógł z brzmi to lepiej lub wysłana schemat tak wszyscy widzieli

Miałem kilka godzina trzynasta pytają mnie o moje niektóre kod i nigdy jeszcze wysłana tylko stright w I don't like that they got dać, zanim się

to i tak go zobaczyć

wizpic

 
Może być to masz rację - ocenę intencji jest mój słaby punkt.Ale nadal nie widzę tyle informacji o tym mówić.
Będziemy wtedy wiedzieć.

 
Hi Guys

Wydaje mi się, spowodował pewne zamieszanie, mam ponownie przeczytać mój post i nadal nie bardzo wiesz, jak.Cokolwiek by to nie miało nic.
Tak, oczywiście będę płacić, nie wyobrażam sobie ktoś robi to za darmo.
Pytając jak im nie elektryczne Enginner, po prostu ustalić komputerów dla życia i jest to nieco poza moją wiedzą.
I nie ma kogoś, kto idzie do projektowania obwodów i uczynić go na SMT, ale boi się im one let me down.
Mam dziś nabyć schmatic z informacji nieograniczony, który wydaje się do pracy.Not sure if I can post, ponieważ sprzedają je jednak.
Czy potrzeba kilka modów, jak to robi, NT mieć jakikolwiek sposób, aby wyregulować głośność.

 
Confusion will be there, jeżeli nie są pytania do procedury nie do treści.
Dla imho przypadku lepiej poszukać kogoś w pobliżu - może wpisać swoje Informacja o lokalizacji.
I "EDA Praca, promocje, reklama" podforum jest bardziej istotne dla tematu.

Powodzenia

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top