symulacji pytanie ATPG?

F

feel_on_on

Guest
Mam generowanych obrazów o Tetramax. Ale w chwili obecnej wciąż nie otrzymasz plik SDF do symulacji z NC-Verilog.

Chcę wiedzieć, jak simuate bez sdf i uzyskać prawo wynik?

 
Za sprawą nowego telefonu Fritz!Fon C4, AVM dodaje do swojego portfolio rozwiązań DECT trzeci teledon po modelach M2 i MT-F. Biały telefon C4 obsługuje telefonię HD i posiada system głośnomówiący z pełną, jednoczesną transmisją dwukierunkową (full-duplex), a przy wykorzystywaniu go wraz z routerem Fritz!Box, oferuje dostęp do wielu skrzynek głosowy...

Read more...
 
Możesz spróbować zero trybie opóźnienia - w zasadzie ignoruje wszelkie kontrole czasu (w określenie bloków modele komórek) - który z bramą-sim poziomie, jest tylko termin powinien się pojawić.Myślę, że jest

-delay_mode zero

Nie próbowałem tego w ostatnim czasie, więc na co warto ...

John

 
ATPG mogą być prowadzone na 10M nawet 1MHz, so dont martwić o swój czas projektowania.wystarczy uruchomić atpg z plików nie SDF.

 
funzero,

Niestety, to nie jest takie proste.

block.

Większość bibliotek komórki zawierają modele drzwi z jakimiś czasu domyślnych określonych w "określił
bloku.Termin ten używany jest domyślny, chyba że wyraźnie powiedzieć, nie symulator z niego korzystać.A więc mówisz:

Cytat:

ATPG mogą być prowadzone na 10M nawet 1MHz
 
U potrafi ATPG symulacji bez użycia SDF, będzie to przydatne do podstawowych rozsądnych ur wzorców ATPG.ur kiedy robi symulację, u można włączyć opcję bez sprawdzenia terminów w narzędziu

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top