qu (at) RTU błędy II

D

Dick Hou

Guest
Kiedy uruchamiam Quartus II 5.0 na suse 9.2 pro, mam te wiadomości:

Dick @ linux: ~ / tmp> qu (at) RTU

*** Błąd krytyczny: Segmentation Fault
err_get_call_stack (char *, int) 0 x19 0 xb1dd0e4 (qu (at) RTU)
err_signal_handler 0 x5 0 xb1dd0cc (qu (at) RTU)
[0xffffe420] 0 xb1dd114 ([0xffffe420])
MwICreateWindowExEx 0 x134 0 xb1dd0fc (/ tools / qu (at) rtus/mw/lib-linux_optimized/libgdiuser32.so)
CreateWindowExA 0 x9 0 xb1dd114 (/ tools / qu (at) rtus/mw/lib-linux_optimized/libgdiuser32.so)
CWnd: CreateEx (long, char *, const char *, unsigned long, int, int, int, int, HWND__ * HMENU__ *, void *) 0 xf 0 xb1dd0cc (/ tools / qu (at) RTU / mw/lib-linux_optimized/libmfc400s.so)
PJM_SPLASH_WND: ShowSplashScreen (CWnd *) 0 x19 0 xb1dd0fc (qu (at) RTU)
PJM_APP:: InitInstance () 0 x77 0 xb1dd114 (qu (at) RTU)
AfxWinMain (HINSTANCE__ * HINSTANCE__ *, char *, int) 0 x6 0 xb1dd0e4 (/ tools / qu (at) rtus/mw/lib-linux_optimized/libmfc400s.so)
WinMain 0 x5 0 xb1dd0cc (qu (at) RTU)
main 0 x9 0 xb1dd114 (qu (at) RTU)
__libc_start_main 0 xe 0 xb1dd0fc (/ lib/tls/libc.so.6)
SECMDIFrameWnd: SECMDIFrameWnd () 0 x5 0 xb1dd0e4 (qu (at) RTU)Co mogę zrobić?
Dzięki!

 
http://www.altera.com/products/software/products/quartus2/os/qts-os_support.html

w linku sbove SUSE tht show nie jest obsługiwany przez qu (at) RTU 2 ....Windows XP proszę:)my regards,
sp

 
To złe wiadomości!Ponieważ SUSE Linux jest najlepsze wsparcie Wersja chińska, więc ją wybrać.

Dziękuję bardzo, może ja shoud zainstalować rh3.0 jak.

 
I zostały z wykorzystaniem MAX PLUS II univ.Some mój przyjaciel powiedział mi t qu użycia (at) rtus.Can każdy organ mi różnicy etween nich, a także który z nich jest powerfull.Also chcę dobry przewodnik na Linuksie dla siebie studiów.

 
Cytat:

05 października 2005 12:11 Re: qu (at) RTU błędy II-------------------------------------------------- ------------------------------I zostały z wykorzystaniem MAX PLUS II univ.Some mój przyjaciel powiedział mi t qu użycia (at) rtus.Can każdy organ mi różnicy etween nich, a także który z nich jest powerfull.Also chcę dobry przewodnik na Linuksie dla siebie studiów.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top