Prosty sposób ciąć PCB

S

sat30

Guest
Ktoś wie po prostu drogę do cięcia płytki? Wszelkie porady dla domu-narzędzia? Dzięki z góry
 
dobry hack, zobaczył drobnym ostrzem, ale nosić maskę! pd
 
Cienkie włókna szklanego PCB mogą być cięte przy użyciu dużego scrissor. Bakellite (brązowe) PCB można wyciąć nożem papieru. Ale trzeba hack-piły do ​​cięcia zwykłych PCB wykonane z włókna.
 
Mój przyjaciel, który popełnił wiele PCB w domu używane ciężkie gilotyny cła i wygładzona z boków z zamontowanym sander płyty.
 
I zbudowali Cięcie narzędzie PCB. Użyłem diament brzeszczot piły na silnik prądu stałego i naprawić go na płycie metalowej
 
Hi, Używam oddzielenie piła do this.It jest tak tanio kupić it.Guillotines są również dobre do tego, ale 3 razy droższe niż decoupling widziałem :) Analyzer.
 
Mam dremel klon, mini wiertarki z wieloma akcesoriami. Używam go do cięcia płytki z dyskami tnącymi i do dziury. To nie był droższy (około 35 €)
 
Użyłem "Goscut" nożyce przed, chociaż tylko przekąski oddalony 1/2 "w czasie, to udało się wyciąć płyty OK, szlifowanie je później. Możesz również użyć małego piła taśmowa, piła do cięcia płytek itp.
 
[Quote = jochez] I zbudowali Cięcie narzędzie PCB. Użyłem diament brzeszczot piły na silnik prądu stałego i naprawić go na metalowej tabliczce [/quote] Czy możesz pokazać pic? Lub określić urządzenie? Dzięki.
 
[Quote = Koky] użyć solidnego ghiliotine papieru, a działa bardzo drobnych [/quote] Czy możesz dać nam link, gdzie to kupił? Albo możesz pokazać nam zdjęcie tego narzędzia? Jestem zainteresowany. Analizatora.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top