programista - potrzebna pomoc

L

lakshman.ar

Guest
Hi all,
Mam wymóg w przypadku gdy mam do programu zamówienie uC (podobne do 8051, który ma 8 portów, i2c comm, etc ..).

Mam do programu kontrolera poprzez wysłanie hex plik z "PC" do "uC".

Problem, że ja jestem skierowane jest to, że im stosunkowo nowym i nie mają wiele idei abt programistów.Mam pracuje z wnioskiem pokładzie przez standardowe firm takich jak Keil, ARM!

Teraz wymagane że HV do programu określonego kontrolera.Proszę mi w tym pomóc.

WBR,
Lakshman

 
W swojej historii wiele firm decyduje się na zmianę swojego wizerunku. Zmienić się może np. kolorystyka sklepów, biur czy sam wygląd loga. Ulec zmianie może również sama strategia firmy. I takimi właśnie krokami chce podążyć firma ZTE. Postanowiła ona nieco odświeżyć swojego logo, jak również długofalową strategię....

Read more...
 
Hi Lakshman,
Rozumiem z zapytanie, które trzeba spalić flash o niestandardowych IC.W tym celu musimy najpierw muszą zrozumieć flash realizacja tego IC.W danych będzie w stanie dać dobry pomysł szczegółów o których instrukcji użyć do programowania / kasowania flash, sektor długości i flash sama architektura.
Następnie musimy napisać prosty uruchomić kod, który może być załadowany do niestandardowego IC początkowo.Ten kod rozruchu będzie musiała zająć otrzymania hex plik z komputera PC poprzez UART powiedzieć, a następnie program flash odpowiednio z dostępnych danych.
Również w pliku hex, operacje demontażu mogą być wymagane do zrobienia na koniec mikrokontrolera.Zamiast tego możesz użyć bin pliku.

Pozdrowienia,

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top