panelu dotykowego

A

atm

Guest
cześć
Potrzebuję informacji ogólnych na temat panelu dotykowego specjalnie o
1-oprogramowania
2-kosztów
3-I / O
4-mogę używać atouch panelu w komunikacji z plc
thanks in advance

 
W marcu firma MediaTek wprowadziła linię SoC Helio, która obejmowała układy X10 i X20. Wzbudziły one zainteresowanie wielu producentów smartfonów. Jednym z nich jest chiński Xiaomi, mający zamiar zastosować 8-rdzeniowy Helio X10 (MT6795) w swoich dwóch nowych smartfonach. Ich produkcja jest planowana na trzeci kwartał tego roku. Pierwszy model, n...

Read more...
 
Myślę, że Siemens ma tego rodzaju produktu spełniającego wymogi ci,
Mam kiedykolwiek ją, to jest bardzo proste i nie drogie, użyłem go jako GUI do panelu moniotr PLC, które contorl niektóre siłowniki

 
Pierwszy dzięki za odpowiedź
Czy mogę zapisać pewne wartości z PLC
i monitorować za każdym razem, kiedy chcę?
Mam na myśli z portu szeregowego (RS232C).
byłoby bardzo pomocne, jeśli możesz dać mi więcej informacji na ten temat specjalnie o programowaniu PLC do pracy z portu szeregowego.
Ican't znaleźć wszelkie użyteczne doc tego problemu
i naprawdę go potrzebują
Thanks a lot.

 
Myślę, że można monitorować za pomocą panelu dotykowego PLC kiedy chcesz, faktycznie "Monitor" jest główną funkcją panelu dotykowego, często instored w dziedzinie instrial i łatwe w obsłudze dla pracownika., aby zapisać dane,
myślę panelu dotykowego nie jest dobrym rozwiązaniem, może zapisać kilka przypadku alarmu lub danych, ale nie za dużo.
Siemens przy użyciu panelu dotykowego (Mam używany tylko ten jeden) dostarczają one intergated rozwijać oprogramowanie, możesz wdrożenia aplikacji w komputerze hosta, a następnie "download" do panelu dotykowego, bardzo proste, jest to rodzaj konfiguracji oprogramowania .
można wyszukiwać produkty Siemens: OP7 lub TP7, może można uzyskać przydatne informacje.

 
Masz dwie możliwości:
1) Sprawdź, prosty interfejs do obwodu z surowego touchpada, a cuicirt może być zaprogramowany do komunikacji z PLC.

2) Kup produktu z rynku, Siemens jest dobrym wyborem.

 
Tanie panelu dotykowego (189 $ / 139 $ touch / nontouch):

http://c-moremicro.automationdirect.com/index.html

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top