Local Printer Fax Dla Windows XP

S

sunny656

Guest
Cześć wszystkim:

Nie mogę dodać i zainstalować drukarki lokalnej faksem na mojej platformie Windows XP, chociaż mogę dodać i rozpocząć faksu i faksu (np. faksem konsoli faksu stronie edytora, itp) pomyślnie.Czy ktoś może mi pomóc ustalić tego rodzaju problem?Sunny656

 
Główna wygrana w loterii to marzenie wielu osób. Niestety szanse są niewielkie, czy można zatem przewidzieć wygraną lub przechytrzyć system?

Read more...
 
proszę podać kilka szczegółów.drukarki, które są u próbuje zainstalować.nie ma u kierowcy płyty instalacyjnej.jest kabel zasilający alright.Drukarka jest uzyskanie energii.jest USB (lub port równoległy) kabel podłączony.did u zainstalować drukarkę przed?

 
Mój komputer ma wbudowany modem Lucent na pokładzie, które mogą być używane do wysyłania i otrzymał zarówno faksów i danych.Ja próbuje skonfigurować moderm jako faks przez instalację i ustawienia faksu sterownik drukarki i faksu w systemie Windows XP.Nie ma potrzeby fizycznego połączenia drukarki z komputerem, aby działać jako faks.Mój problem polega na tym, że nie mogę zainstalować i dodać lokalnej drukarki faks do mojego komputera z panelu sterowania, nawet jeśli mogę dodać faksu z powodzeniem Dodaj / usuń oprogramowanie panelu sterowania.Czy widać wyraźnie mój punkt?
Sunny656

 
Mój komputer ma wbudowany modem Lucent na pokładzie, które mogą być używane do wysyłania i otrzymał zarówno faksów i danych.Ja próbuje skonfigurować moderm jako faks przez instalację i ustawienia faksu sterownik drukarki i faksu w systemie Windows XP.Nie ma potrzeby fizycznego połączenia drukarki z komputerem, aby działać jako faks.Mój problem polega na tym, że nie mogę zainstalować i dodać lokalnej drukarki faks do mojego komputera z panelu sterowania, nawet jeśli mogę dodać faksu z powodzeniem Dodaj / usuń oprogramowanie panelu sterowania.Czy widać wyraźnie mój punkt?
Sunny656

 
Mój komputer ma wbudowany modem Lucent na pokładzie, które mogą być używane do wysyłania i otrzymał zarówno faksów i danych.Ja próbuje skonfigurować moderm jako faks przez instalację i ustawienia faksu sterownik drukarki i faksu w systemie Windows XP.Nie ma potrzeby fizycznego połączenia drukarki z komputerem, aby działać jako faks.Mój problem polega na tym, że nie mogę zainstalować i dodać lokalnej drukarki faks do mojego komputera z panelu sterowania, nawet jeśli mogę dodać faksu z powodzeniem Dodaj / usuń oprogramowanie panelu sterowania.Czy widać wyraźnie mój punkt?
Sunny656

 
Przede wszystkim usunąć simillar stanowisk.Wiem, że czasami się dzieje.

dotyczących kwestii.have u próbował zainstalować jedna trzecia oprogramowania jak WinFax lub cokolwiek innego.lub może przejść do witryny internetowej Lucent i powiedz im o tym.Maybe there
isnt dużo wsparcia dla wbudowany modem w oknach faksowania.

jest to winmodem czy też jest to sprzęt modemu?

 
Nie, nie instalować żadnego WinFax lub jakiegokolwiek oprogramowania ither faksem na moim komputerze.W modem Lucent jest miękkim modemu (np. winmodem).

 
Cytat:

Nie, nie instalować żadnego WinFax lub jakiegokolwiek oprogramowania ither faksem na moim komputerze.
W modem Lucent jest miękkim modemu (np. winmodem).
 
Well, I've ostatecznie ustalony ten problem przez ponowne zainstalowanie nowego czystego systemu Windows XP na moim komputerze.Rozwiązanie jest dość dziwne i magii do mnie.

 
sunny656 napisał:

Well, I've ostatecznie ustalony ten problem przez ponowne zainstalowanie nowego czystego systemu Windows XP na moim komputerze.
Rozwiązanie jest dość dziwne i magii do mnie.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top