Jak zmienić rozmiar zdjęcia w programie Visual Basic 6?

S

Starlet

Guest
Hi Friend

Jestem nowy w Visual Basic.Chcę zmienić rozmiar lub pocięte zdjęcia do mojego X x Y w Visual Basic.np. 800x600 X x Y każdej wartości pikseli.ale jak to zrobić.

a także możemy uzyskać każdy piksel danych RGB w bajtach tablicach jak matryce w Matlab?
jeśli ktoś wie, proszę przesłać pliki z kodem.

 
w zakresie sposobu, aby zapisać tablicy, tutaj jest kod, który tworzy ikony i zapisać go do pliku. ICO.

do zmiany pikseli, u można użyć obrazu sterowania z przybornika VB i ustawić Stretch z jego okna właściwości "true", teraz u można zmienić rozdzielczość jak u wanna,

nie zapomnij, aby zobaczyć załączniki.

pozdrowienia,

Sheriff.
Przepraszamy, ale musisz się zalogować, aby wyświetlić ten załącznik

 
hi sherif12

i pobrać ikony, ale pomysł, aby zapisać i zrobić plik ICO.ale chcę zmienić rozmiar zdjęcia inne też.użyte 321x321 pikseli i zapisać 321-1/10.
Jak zmienić rozmiar jpg, bmp, etc.

też chcę zmienić kolor na poziomie 2 bity lub kolor bitów zasięgu.jest to możliwe próg wartości posiadania.ale jak zrobić 16 bity kolorów na piksel 8 kolorów lub tylko 4 kolory (określone przez mnie - może być przy progu (jak Matlab matryce manipulacji) lub może być czerwony, niebieski, zielony, żółty lub tylko).

jak to zrobić.będzie odbywać się za pomocą RGB danych wyboru wartości, jeśli tak, to w jaki sposób?potrzebują pomocy.

 
hi Starlet

Przykro mi, nie mam dokładnych i precyzyjnych odpowiedzi na Twoje pytanie i naprawdę nie mam czasu na znalezienie go dla Ciebie i tak będzie doradztwo opuścić swoje pytanie @ http://www.experts-exchange.com/

jest to duża społeczność IT w podobny elektroda # ekspertów, ale w branży IT, u prawdopodobnie uzyskać odpowiedzi (s) w czasie krótszym niż 24 godzin i będzie ostatecznym jeden.

pozdrowienia,

Sheriff.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top