Jak zasymulować margines fazy tego bandgap?

N

newbie_1

Guest
w jaki sposób instalacji i ac i do symulacji?

dzięki
Przepraszamy, ale musisz się zalogować, aby wyświetlić ten załącznik

 
Najnowsza wersja Androida jeszcze na dobre nie zagościła w naszych smartfonach, a już okazało się, że posiada ona poważny błąd. W wersji 5.0.1, która dostępna jest dosłownie na kilku urządzeniach następuje wyciek pamięci. Objawia on się tym, że podczas korzystania z urządzenia, system zamyka otwarte aplikacje i wymusza przeładowywanie domowego ekra...

Read more...
 
Dodaj dużych induktora pomysł w pętli (np. A i B) i dodać mały sygnał, a potem symulować PM

 
Dlaczego mały sygnał jest dodawana do wyjścia OPAMP?nie wejście z tego?

 
po pierwsze, stworzenie otwartej pętli.
po drugie, margines fazy symulacji

 
Cześć,

W pętli, bez względu na punkt u przerwie znaleźć biblioteki uzyskać pętli, będzie coraz same korzyści i PM.Metody przedstawionej do pomiaru PM nazywa "Middlrbrook".AC jest rzeczywiście podane na wejście w bramie (wysoka impedancja wejściowa), podczas gdy produkcja jest mierzona wyjście opamp (niska impedancja wyjściowa)

Suria3.

 
Próbowałem do cewki do analizy stabilności Bandgap, ale to nie działa na mnie.
Musimy wybrać dużych wartości indictor (100 Henery kilogram) lub tak ..
Jestem podłączanie innych testbench i miejmy nadzieję, wszystko powinno działać.Dla Margines fazy różnica w PM punktu A do punktu B będzie PM bandgap.
Źródeł AC są obecnie fazę do siebie.

Wszelkie uwagi na temat podstaw jest bardzo ceniona.

dzięki
Przepraszamy, ale musisz się zalogować, aby wyświetlić ten załącznik

 
hi bsrivastava,
konfiguracji wydaje się słuszne,
btw, w jaki sposób można skonfigurować do symulacji hałasu bandgap?np. chcę symulować równoważny hałasu produkcji,
thx

 
hi arsenał,
Jeżeli jestem coraz pytanie prawidłowo, to jest PSRR?

Jeśli tak, mogę podłączyć źródło hałasu AC do Vcc, ss oddzielnie, a następnie 0,5 V AC do Vcc i Vss, ale obecnie fazę aby Vcc-ss należy 1.0V AC.

Daj mi znać, gdybym odpowiedział na to pytanie.

thanx

 
hi bsrivastava,
Ja tylko chcę, aby symulować odpowiada wyjście termiczne i migotanie hałasu,
thx

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top