jak interpretować sprzętu generowany kod VHDL

S

s3034585

Guest
hi może jedno powiedz mi, jak należy interpretować sprzętu generowany kod VHDL.co to za różnica czy po wprowadzeniu zmian, jak w oparciu o sygnały zamiast zmiennych lub zmiany na liście czułości.Gdzie mogę znaleźć materiały do czytania w tej sprawie.
Dzięki

 
Ataki DDoS należą do grupy najstarszych zagrożeń w Internecie, jednak wciąż plasują się w czołówce największych sieciowych plag. Wraz z rozwojem systemów bezpieczeństwa ewoluowały, a ich głównym celem stały się aplikacje i usługi.

Read more...
 
HI 303 ... hummm.że wygląda jak mój numer kierunkowy!
Słuchaj ..wygląda na to newbie .. w VHDL,, It's Ok .. ypu potrzeba dobrej książki. Wiem również dobry sposób, że ja zawsze porad początkujących ..Użyj Xilinx ISE jest schemat produkcji bloku wyjścia.
Podczas pisania VHDL, ..kompilacji, a następnie patrz schemat blokowy produkowane ..będą wyświetlane wszystkie flip flops, rejestry i inne logiczne prymitywy ..It's very nice,. Zmienić to tu i tam i zobaczyć od razu
Schemat blokowy synthetized przez ISE ..
Get ISE z witryny internetowej XILINX ..to tylko 5 dolarów, aby ją zamówić!

 
Dobra książka na ten temat jest VHDL Synthesis Primer.Obejmuje on procesy itp., oraz sposób ich bezpośrednio przekształcić się w schematy poziomie bramy ..Czytałem Verilog Synthesis Primer i było dobrze!

jelydonut

 
Można również spróbować wyszukiwania w Internecie (np. Google) na Uniwersytecie prezentacje na temat "synthesizable VHDL konstrukcji.Nie widać różnice pomiędzy sygnałów i zmiennych i wiele innych rzeczy.Po syntezy schematu mogą być bardzo pomocne, jak wskazano powyżej.

 
jelydonut napisał:

Dobra książka na ten temat jest VHDL Synthesis Primer.
 
nie patrzeć na MCU
http://www.mcu.cz/atm/index.php?&direction=0&order=&directory=eBookOld

pozdrowienia

 
Przede wszystkim trzeba uzyskać dłonie na docs jak Design Synthesis.Również potrzeby eksperymentowania z kodem stylów, aby zobaczyć, jak RTL schemat zmian w związku ze zmianą kodu.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top