Instrument Cluster (Dash Board) Power Reserve Zagadnienia

S

Shashiakanth

Guest
Mam zaprojektowane w procesie testowania Instrument Cluster (Dash pokładzie)
z wykorzystaniem FPGA, Wspieranie 6 steppera silnikowych (40mA każda), CAN, LIN, RTC, wyświetlacz LCD.

Obwód jest konsumentami 1 Amp, Mój problem jest bateria jest wykorzystywany do zasilania ckt.kiedy wyłączony, odniesienie sygnał jest podawany FPGA (odizolowane od zasilania głównego kondensatora), w bardzo krótkim czasie FPGA musi zapisać niektóre dane i jest duży problem wszystkich wskazówek z steppera silnikowych musi dojść do jej pozycji zerowej.

Więc kiedy zasilane wyłączenie kondensatora (1000uF) nie jest w stanie zapewnić wystarczające rezerwy mocy w taki sposób, aby silnik wskaźnik może być sprowadzony do pozycji zerowej, starałem z 2200uF, ale nie tak użyteczne.

Zajmuje około 1Second dla Pointers wrócić do swojej pozycji zerowej (FPGA kod wynik testu).
help me out with any possible suggestions.

Czy jednym Proszę
mi pomóc, z wszelkich ewentualnych sugestii.

 
Moc sygnału startu może zostać uznana przez FPGA po wszystkich pojazdach pozycji wyzerowana.Oznacza to, że zamyka FPGA _itself_ startu na koniec zasilania dół sekwencji.

Wade Hassler

 
Cytat:

zapewnić wystarczające rezerwy mocy w taki sposób, aby silnik wskaźnik może być sprowadzony do pozycji zerowej
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top