FEMM 4,2

E

ekswamy

Guest
Witam wszystkich,

Ja jestem przy użyciu FEMM 4,2 do 2D niskiej częstotliwości elektrostatyczne, elektromagnetyczne i przewodnikowe bieżących problemów.Jej po prostu fantastyczne i swobodnie pobierana od

http://femm.foster-miller.net/wiki/HomePage

Ma rozwiązać wiele moich problemów.Lua scrpting jest bardzo usrful narzędzie parametrycznymi spadków.Pozdrowienia,
Swamy

 
Rozwiązanie Veeam Availability Suite, które będie dostępne w lecie 2014, to pakiet gwarantujący dostępność wszystkich aplikacji i danych w dowolnym czasie i miejscu. W ten sposób Veeam wprowadza nową kategorię rozwiązań, która pozwala na osiągnięcie tego, czego nie potrafią tradycyjne rozwiązania do ochrony danych i zarządzania kopiami zapasowymi - zapewnia ciągłość funkcjonowania firmy (Always-on Business).

Read more...
 
Drodzy Swamy,
I Wold podobny do symulacji pola magnetycznego cewki z trzech obrotów z FEMM.Czy można zrobić z FEMM.Kindly sugerują sposób, w jaki można zrobić.

 
WITAJ,
tak, to można zrobić Procedura jest następująca.
1.Określenia axisymmetric elektromagnetyczne problemu.
2.Określ cewki okna struktury magnetycznej rdzenia, jeżeli jakiekolwiek
3.Zdefiniuj strukturę granicy
4.Zdefiniuj materiały z materiału granicy (w tym drutu wielkości)
5: Określ obwodzie z obowiązującymi
6.Przypisz obwodu parametry
7.Przypisywanie materiałów i granic
8.Zmienić rozmiar oczek na potrzebę
9.oczek, rozwiązania i otwarte okno po przetworzeniu
10.Pobierz dane potrzebne jako pole działki lub wykresów lub tabeli
11.Można wyodrębnić Indukcyjność, opór, cewki napięcia, straty mocy, siły i momentu obrotowego.
Jest to tylko ogólne wskazówki.Proszę przejść samouczków i to zrozumiesz.Powodzenia.
Pozdrowienia,
Swamy

 
I zostały z wykorzystaniem FEMM niedawno i
jestem pod wrażeniem także całkiem.

Istnieje także nieco aktywnych Yahoo Group poświęcone FEMM ...łatwe do uzyskania odpowiedzi.

 
Niestety, aby niepokoić się tam coś podobnego do 3d za darmo?
Pozdrowienia.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top