elektroniczną obrożą dla dogcontrol

B

Beagle

Guest
I am looking for a schematic z obrożą elektroniczną na dogcontrol.Należy już teraz pomagają mi informacje na temat wykorzystywanych wysokiego napięcia części.
Każda informacja jest mile widziane,

 
Nie tylko politycy muszą uważać na to, co i gdzie mówią. Szpiegostwo korporacyjne jest codziennością dzisiejszego biznesu - uprawia je ponad 70% globalnych przedsiębiorstw. Dlatego firmy powinny zadbać o poufność informacji oraz bezpieczeństwo spotkań i konferencji.

Read more...
 
Myślałem, że tego typu shoking psa coller teraz z prawem.
tj. elegal

Barrybear

 
Ultradźwiękowej urządzenia związane z koloratką na psa może pracować również zamiast wysokiego napięcia ...

 
podziękowania za wkład, masz expierence z zachowań psów i ultradźwiękowe urządzenia?

 
niektóre psy naprawdę esacape kiedy słyszą fali ultradźwiękowej, niektóre z nich ma naprawdę szalony i nie może stanąć drugi, a kilka z nich do niczego.Prawdopodobnie nie mogą usłyszeć, że wysokie częstotliwości dźwięku (prawdopodobnie głuchych)

 
hi betanorm,

Proszę wysłać swoje schematyczność w tym temacie - thanks a lot!

 
-------------------------------------------------- ------------------------------

I am looking for a schematic z obrożą elektroniczną na dogcontrol.Należy już teraz pomagają mi informacje na temat wykorzystywanych wysokiego napięcia części.
Każda informacja jest mile widziane,

-------------------------------------------------- ------------------------------

Ultradźwiękowej urządzenia związane z koloratką na psa może pracować również zamiast wysokiego napięcia ...
Proszę wysłać swoje schematyczność w tym temacie - thanks a lot!

 
Cześć,
Cruelty ponownie żadnych zwierząt jest sprzeczne z prawem w USA, ale istnieją pewne systemów dostępnych na rynku, które korzystają z niewielkich wstrząsów na "pociąg" zwierzęta, zwłaszcza psy.
Korzystają one z niewielką długość drutu, które umieszczane są w posadzkę (to ma być Drążyłem), lub jeśli zamierzasz mieć cały pokój dla swojego psa, wystarczy umieścić go pod dywan na obwodzie pomieszczenia.W każdym przypadku, gdy pies jest w pobliżu, że peryferiach lub próbuje krzyża, jest Trafiony ...po kilka razy, pies rozumie konsekwencje
i zatrzymuje skrzyżowania tej linii.

Pozdrowienia,
Jedi

 
Proszę Chciałbym scematics (wstrząs kołnierz dla psa)

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top