DC zakłócenia na mikropaskowe obwodu.

C

carevin

Guest
Cześć
Jestem projektowania obwodów zakłócenia DC mój mikropaskowe pokładzie.Powiedziano mi, że feedthrough kondensator powinien być uwzględniony jako część tego obwodu stronniczości.Czy ktoś ma informacje w tej sprawie?

Używam ADS do symulacji moim obwodzie.Czy feedthrough kondensator dostępne w oprogramowaniu?

Thank you very much for any help usługi.

Kevin

 
Huawei wreszcie pokazał P8 i P8 Max czyli powiększoną do rozmiarów phabetu wersje P8. Jedną z ciekawostek tych urządzeń jest fakt zastosowania nanopowłoki na obudowie urządzenia. Ciekawe jak się to sprawdzi w praktyce, gdyż Huawei zastosowała ten wynalazek jako pierwsza firma na świecie. Jest to wynik współpracy z P2i, firmą specjalizującej się w t...

Read more...
 
y to proszę mi powiedzieć swoje problemy w detils, ponieważ kondensator z feedthrough linii wspólnego!

 
Zastanawiałem się, co jest wykorzystanie feedthrough kondensatora.Mam włączone λ / 4 promieniowe uzupełniającą jako część obwodu stronniczości.Czy w dalszym ciągu konieczne jest uwzględnienie feedthrough kondensator?

 
To zawsze bezpieczny w użyciu feedthrough kondensatory linii zasilania DC entiring mikropaskowe polu.Radial artykułów może krótki "gorących" RF na liniach prądu stałego zasilania do masy, ale nie uniemożliwia bezpośrednie sprzężenie z mikropaskowe układu na linii zasilania DC wejście na ścianie pudełka.Korzystanie feedthrough kondensatory, to sprzęgło będzie skutecznie oddzielone od produkcji do podłoża.

 
Cześć,

kondensatory feedtrough montowane są na ścianach okna i stronniczości jest karmione koryta go w oknie.To jest rzeczywiście niski filtr pas, ma obudowane induktora w serii i manewrowania kondensator (y) do podłoża.Jest stosowany w celu zapobiegania ewentualnych niepożądanych sygnałów nie w pełni filtrowana w polu propagowanie przewody stronniczości koryta do reszty systemu.Będąc dolnoprzepustowego w przyrodzie, może nie być w stanie wyeliminować sygnałów o niskiej częstotliwości, np. 50 MHz i tak, i pożądane jest, aby niektóre duże pojemność do ziemi w pole (najlepiej jest równoległe połączenie w zakresie 10uF , 100 NF, 1nF)

flyhigh

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top