Darmowe RF symulatora: S-parametry De-osadzania i osadzanie

Y

yafayez

Guest
Doskonałe narzędzie dla S-parametry De-osadzania i osadzania, w zasadzie mogą być wykorzystywane do S-parametry symulacji dla dowolnej liczby bloków liniowych.

www.pedasoft.com
www.pedasoft.com / DeEmbedIT.htmlYara

 
W jakich sytuacjach, korzystając z sieci, narażamy swoje dane i tożsamość na największe ryzyko? Poniżej sześć najczęstszych błędów popełnianych przez użytkowników internetu i sposobów, jak im przeciwdziałać.

Read more...
 
I nie rozumiem, co ten program może dodać do tradycyjnych symulatory ...

 
Zaletą jest to, że jest wolny.Jednak w perspektywie funkcjonalności Próbuję go.

 
Obsługuje anytype plików S2p.Próbowałem za pomocą De-embedding funkcji ADS (Agilent), ale nie był w stanie uzyskać żadnych wyników.Miałem dwa różne pliki z dwóch różnych producentów, czyli plików S2p nie mają nic wspólnego ze sobą, to jest liczba różnych próbek, inną liczbę punktów danych, inny zakres częstotliwości i był jeszcze w stanie uzyskać bardzo dokładne wyniki.Ponadto, jeden z plików danych nie nieliniowych pobierania próbek.Myślę, że jest, dlaczego nie był w stanie wykorzystać ADS go.Możesz skorzystać z oprogramowania do kilku tygodni, I guess.

Yara

 
Błąd raportu tj. gdy przeglądać tę stronę, co jest problemem

 
Cześć,

Należy skopiować i przeszłości odnośniki do przeglądarki.Nie zapisuj go.

Yara

 
I nie rozumiem, jak można powiedzieć, że "jest za darmo, jeśli jest tylko 30 dni ...
Mazz

 
Czy nie jest za darmo na wszystkich.
Koszt to dwa grands / licencji, która moim zdaniem jest za dużo dla jej funkcjonowania.

 
Wow!To oprogramowanie jest niesamowitym narzędziem dla S-deembedding parametrów.Szukałem tego narzędzia przez długi czas.I rzeczywiście kupił dla mojej firmy.Można go obsługiwać praktycznie każdy typ danych, zarówno prostych jak i skomplikowanych.Zespół techniczny firmy są również bardzo pomocne i bardzo przyjazne.Polecam pobrać wersję testową, aby ocenić, wystarczy upewnić się, że jest narzędzie, czego potrzebujesz.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top