CCS i Proteus?

B

bomba

Guest
Pracuję z tych dwóch programów, ale chciałbym znany jest jest sposób do symulacji w programie wykonane w technologii CCS, po kodzie c na Proteus.

Thanks in advance

 
Jeśli pójdziesz do strony Labcenter, można zauważyć, że odmieniec nie obsługują wysoki poziom debugowania z CCS

 
Co debutpic powiedział, jest częściowo prawdą.Nie można debugować wysokim poziomie kodu źródłowego lub wyświetlania zmiennych bezpośrednio w CCS.
Jednakże pod warunkiem, że masz Proteus wersji 6.3 i pobraniu nowych VSM wtyczki od strony kierowcy MPLAB Labcaneter, można użyć MPLAB 6.4 jak wartościowym systemem rozwoju i mają pełny dostęp do kodu źródłowego, wysokim poziomie krok po kroku, wewnętrznego Zobacz rejestry i wiele innych udogodnień.
MPLAB 6.4 jest do pobrania za darmo ze strony firmy Microchip (http://www.microchip.com) i kompilator CCS może być zintegrowany z.
Przejdź do strony CCS, w jaki sposób.(Http://www.ccsinfo.com/picc.shtml)

 
hi bombaOto rozwiązanie Twojego problemu jest to mały program, który można stosować do pracy z wykorzystaniem CCS Proteus może w ten sposób można pracować z wykorzystaniem CCS Proteus
Przepraszamy, ale musisz się zalogować, aby wyświetlić ten załącznik

 
W rzeczywistości nie jest proste rozwiązanie, aby wyświetlić kod źródłowy C podczas debugowania na Proteus.Jedyną rzeczą jaką należy zrobić jest, trwa *. cof zamiast pliku *. hex plik do pic kontrolera na Proteus.Niż można aktywować i obserwować kod źródłowy i pożądane parametry w menu Debug.

 
Idrishvo Hi!

Twoje rozwiązanie jest wielki i dobrze, ale mam pytanie, jakiego rodzaju formatu plików lub jakie informacje zawierają *. cof.I jeszcze jedno pytanie to dlaczego nie może postępować w przypadku statament, ale ten problem zauważyłem ze wszystkimi maner zaproponowany w tej foro połączenia CCS Proteus.Może ja robię coś źle.

Dzięki

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top