bezprzewodowe sterowanie robotów z PC

J

james bond007

Guest
Witaj przyjaciele, projektowania robota, który może być używany do odbioru i umieszczać żadnych obiektów zgodnie z życzeniem użytkownika. W tym celu planujemy zainstalować aparat cyfrowy (lub kamery), który zapewnia obraz na ekranie komputera. Robot jest sterowany przez PC (klawiatura lub joystick). Dlatego staramy się nawiązać pełnego dupleksu systemu z streamingu wideo (za pomocą kamery) jako kanału wejściowego podczas robot steruje jako kanału wyjściowego .. Przewodowy Wdrożenie tego systemu jest bardzo prosta,,, jednak podczas bezprzewodowej realizacji, acheiving szybkość transferu danych z więcej niż 2Mbps jest trudne. Spróbowaliśmy z bluetooth, ale ma swoje własne problemy i ograniczenia ... Więc jeśli ktoś, kto może polecić coś za to będzie bardzo pomocne dla nas ... ktoś z praktycznego doświadczenia w czymś takim lub w dziedzinie pokrewnej prosimy o pomoc,,, będziemy wdzięczni do Ciebie. Wszelkie sugestie dotyczące zwiększenia złożoności tego projektu zostanie również doceniony ..
 
Możesz spróbować użyć pin-dołkowe aparat z wbudowanym nadajnikiem 2,4 GHz, są tanie i bardzo małe (droższe, że nigdy webcam bur mniej tanie). Innym soluction jest użycie dedykowanego 2,4 GHz video nadajnik / odbiornik, istnieje w wersji OEM i wersji komercyjnej.
 
thanx elavionic,,, może u podać kilka ckt. Wykresy dla niego,,, może być kilka linków,,,, i would b więcej wdzięczny
 
Można używać do bezprzewodowej ZigBee pełnej komunikacji duplex.
 
dzień dobry panie james bond 007. Chciałbym zapytać, czy możesz mi pomóc w naszym projekcie, który wydaje się być taka sama, z projektem Jedyną różnicą jest to, że ten robot jest projekt do gry piłki nożnej. Licząc na Państwa pozytywnej odpowiedzi. Dziękuję. [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 18 sekundach: [/color] [/size] dzień dobry panie james bond 007. Chciałbym zapytać, czy możesz mi pomóc w naszym projekcie, który wydaje się być taka sama, z projektem Jedyną różnicą jest to, że ten robot jest projekt do gry piłki nożnej. Licząc na Państwa pozytywnej odpowiedzi. Dziękuję. [Size = 2] [color = # 999999] Dodano po 28 sekundach: [/color] [/size] dzień dobry panie james bond 007. Chciałbym zapytać, czy możesz mi pomóc w naszym projekcie, który wydaje się być taka sama, z projektem Jedyną różnicą jest to, że ten robot jest projekt do gry piłki nożnej. Licząc na Państwa pozytywnej odpowiedzi. Dziękuję.
 
dzięki frnd FR ur pomysły u można użyć bramki, a następnie modem bezprzewodowy do danych transmitt już spróbować tej metody w przemyśle bezprzewodowego systemu sterowania fr ............ więc jeśli u potrzebujesz dalszej cntct sugestia mnie
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top