1.5/3/6 MHz Zegary z 50 MHz na pokładzie zegar przy PLL ...

S

SyedSJ

Guest
Hello friends

W moim projekcie "FPGA Implementation of OFDM PHY - 802.11a skargi, I hav wspieranie 3 dane obowiązkowe stawki 6/12/24 Mbps.

Częstotliwości, na których PHY-MAC interfejsów modułu (PLCP) jest uruchomiony oblicza się 1.5/3/6 MHz 6/12/24 Mb
/ s, odpowiednio.Resztę wzoru działa na 18 MHz i jestem osiągnięcia docelowych 4ľs/symbol podczas symulacji.

Teraz, aby mój projekt do zestawu FPGA (DE-2), ja hav do syntezy 3 ww zegarów z zegarem na pokładzie 50 MHz.Jednak PLL podstawowych IP dostarczone przez Altetra (na cyklon II), jest ONZ w stanie syntetyzować 1.5/3/6 MHz clocks od 50 MHz.

Jest ich tak po realizacji zegary?

Thank u i czeka na odpowiedź

Pozdrowienia
Syed shaheer Javaid

 
Rozwiązanie Veeam Availability Suite, które będie dostępne w lecie 2014, to pakiet gwarantujący dostępność wszystkich aplikacji i danych w dowolnym czasie i miejscu. W ten sposób Veeam wprowadza nową kategorię rozwiązań, która pozwala na osiągnięcie tego, czego nie potrafią tradycyjne rozwiązania do ochrony danych i zarządzania kopiami zapasowymi - zapewnia ciągłość funkcjonowania firmy (Always-on Business).

Read more...
 
check out this topic http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=311865

 
Thanks for ur reply

Ale. Exe nie otwiera ....Aplikacja nie została właściwie zainicjowana jest komunikat ...

Puszka metalowa u współpracownik mi w tym?

 
Dzięki ok ...im zainstalowanie go teraz zobaczyć ur work ...

 
Właśnie zrozumiałem, że mój soft nie obliczy wartości 1.5MHz, ponieważ jest ona przeznaczona tylko do liczb jako wartości wejściowe, później będzie ją zmienić i przesłać nową wersję, bo teraz możesz umieścić 100MHz jako danych wejściowych i 3MHz jako wyjście, to powinny być takie same jak dla 50/1.5Dodano po 4 minuty:jeśli dasz sobie radę, aby go uruchomić, proponujemy zwiększyć szerokość parametru, aby uzyskać bardziej precyzyjne zegary wyjścia

 
SyedSJ napisał:

/.../ PLL podstawowych IP dostarczone przez Altetra jest un-stanie /.../
 
Tak to nic prostszego, ale z mojego doświadczenia przy użyciu akumulatora fazy jest bardziej niezawodny i naprawdę nie potrzeba wiele zasobów

 
firefoxPL napisał:

Właśnie zrozumiałem, że mój soft nie obliczy wartości 1.5MHz, ponieważ jest ona przeznaczona tylko do liczb jako wartości wejściowe, później będzie ją zmienić i przesłać nową wersję, bo teraz możesz umieścić 100MHz jako danych wejściowych i 3MHz jako wyjście, to powinny być takie same jak dla 50/1.5
 
Myślę, że firefoxPL pomogła w rozwiązaniu problemu, każdy, jak przy użyciu sparatan 3 urządzenia żądanej częstotliwości zegara są łatwo osiągalne za pomocą CLKDV i wyjść CLKFX DCM

czy problem jest nadal pozostało mi powiedzieć, a powiem u, jak ustawić parametry

 
mami_hacky, DCM będzie dobrej odpowiedzi na Xilinx FPGA, ale pytanie jest o _Altera Cyclone II.

 
a niektóre nawet najbardziej DCM nie mogą wytwarzać częstotliwości niższe niż np. 12MHz

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top